Wij zoeken een nieuwe beheerder! (vacature verlopen)

Ben jij die verantwoordelijke en servicegerichte beheerder die het leuk vindt om aan de slag te gaan voor een monumentaal pand in het hart van Amersfoort samen met een hechte groep vrijwilligers? En ben je gastvrij, klantgericht en georganiseerd? Steek je daarnaast de handen graag uit de mouwen of weet je hoe je dit goed kunt aansturen? Dan zoeken we jou! De Beheerscommissie Sint-Joriskerk is op korte termijn op zoek naar een nieuwe

Beheerder (v/m) van de Sint-Joriskerk (1 fte)

De functie

Als beheerder ben je het eerste aanspreekpunt voor bezoekers, (potentiële) huurders, leveranciers en onze groep van vijftig vrijwilligers. Je zorgt ervoor dat huurders, gasten, vrijwilligers en andere gebruikers van de kerk zich tijdens hun verblijf welkom, gezien en veilig voelen. Je zet je in om het gebouw aantrekkelijk te maken voor bezoek en gebruik en zo de verhuur te bevorderen. Je hebt bijzondere aandacht voor de kwaliteit van service en dienstverlening. In je dienstverlening maak je passende afspraken met en offertes voor gebruikers en/of huurders. Je zorgt voor de afgesproken catering en faciliteiten.

Deze vacature is verlopen.