Lente-tour Anouk & Yora

Anouk & Yora is een singer-songwriterduo bestaande uit twee zussen. Ze schrijven Nederlandstalige liedjes over het leven en zelfontwikkeling en toeren met hun busje door Nederland om hun muziek te delen. Naast festivaloptredens geven ze ook eigen concerten in mooie kerken en huiskamers, en spelen ze op bruiloften. Met hun muziek wensen ze anderen troost en herkenning te bieden en hen aan te moedigen om hun eigen pad te volgen.
Op vrijdag 27 maart 2026 geven Anouk & Yora een concert in Amersfoort! Ze spelen hun zelfgeschreven nummers én delen ook deze avond nieuwe liedjes met het publiek die nog door weinig oren gehoord zijn. Liefde, ontwikkeling, verdriet en geluk zijn thema’s die je tijdens dit concert voorbij hoort komen. Wees welkom en laat je meevoeren door de tweestemmige klanken.
Sint-Joriskerk
Hof 1
3811 CJ Amersfoort
Kerk open: 19:30u
Start concert: 20:00u
Einde: ± 22:00u
🪑 Het is een ongeplaceerd zitconcert; er zijn genoeg stoelen 🙂
Extra informatie:
✿ De locatie is rolstoelvriendelijk;
✿ In de pauze is er gelegenheid tot het kopen van een drankje aan de bar;
✿ Nadat de betaling is voltooid sta je op de namenlijst voor het concert. Je ontvangt geen digitale of fysieke tickets, alleen een aankoopbevestiging via e-mail;
✿ Heb je vragen over tickets of het concert, mail dan naar info@anoukenyora.nl. De speellocaties zijn onafhankelijk van dit event en niet verantwoordelijk voor het verstrekken van informatie;
✿ Kinderen zijn welkom bij het concert. Ouders worden gevraagd zelf in te schatten of hun kind comfortabel kan deelnemen aan het concert, zodat iedereen ongestoord van de ervaring kan genieten.
♥︎ Meer info over Anouk & Yora: https://anoukenyora.nl

