Vacature: bent u onze nieuwe vrijwilliger?

Gasten ontvangen, de koffie en thee verzorgen, de kerk ombouwen voor een concert of ondersteunende taken doen binnen de verhuur van de Sint-Joriskerk? Kom ons vrijwillig helpen en steun zo het behoud van het monumentale pand Sint-Joriskerk!

Verhuur mogelijk door vrijwilligers

Dagelijks zetten onze vrijwilligers zich met hart en ziel in voor de verhuur en openstelling van de Sint-Joriskerk. Hiermee dragen zij indirect bij aan het behoud van dit monumentale pand. We zijn elke dag ontzettend blij hoe we dit samen kunnen doen.

Maar er kunnen zeker nog wat vrijwilligers bij! Daarom zijn we op zoek naar enthousiastelingen die eens iets nieuws willen doen. Bent u op zoek naar een plek waar u uw talent kunt inzetten met veel betekenis voor de Amersfoortse binnenstad én de Amersfoortse kerken? Dan bent u van harte welkom om u bij ons aan te sluiten!

Wat vragen wij?

  • Zin om een steentje bij te dragen aan het behoud van het kerkgebouw de Sint-Joriskerk;
  • Kunnen helpen in gastheerschap of gastvrouwschap;
  • Of het vooral leuk vinden om in contact te komen met bezoekers en toeristen van allerlei achtergronden en uit diverse landen;
  • Of juist uitdaging zien in het voorbereiden van de verhuur door het verbouwen van de kerk voor de vereisten van een concert of evenement.

Wat krijgt u ervoor terug?

  • Ervaring met verschillende zaken, net waar uw interesse ligt;
  • Een fijne tijd samen met andere vrijwilligers;
  • Contact in en rondom de Sint-Joriskerk;
  • Heel veel dank!

Meer informatie

Onze beheerder is dagelijks in contact met onze vrijwilligers. Voor vragen is hij beschikbaar via de e-mail of 06 519 338 28.  Heeft u direct interesse? Vul dan het formulier hieronder in. Dan neemt de beheerder contact met u op.

Vrijwilligersformulier
Naam
Naam
Voornaam
Achternaam

Officiële opening verboden verdwenen niet vergeten