Nieuw: Winteropenstelling van de Sint-Joriskerk!

De Sint-Joriskerk wordt steeds populairder onder toeristen van binnen en buiten Nederland. Dit merken we doordat de bezoekersaantallen sterk zijn toegenomen. Tijdens de zomeropenstelling hebben we voldoende belangstellenden mogen verwelkomen in de Sint-Joriskerk. Nu willen we ook in het winterse seizoen onze kerkdeuren openstellen.

Winteropenstelling Sint-Joriskerk

Tijdens de herfst en winter is de Sint-Joriskerk op specifieke dagen geopend voor een winterse openstelling! U kunt dan het gebouw bekijken van 12.00-16.00 uur voor 1 euro (folder met uitleg inbegrepen). Kinderen t/m 12 jaar gratis. Daarnaast zijn er meerdere concerten en evenementen. Deze zijn te vinden in onze agenda.

binnenkant sint-joriskerk amersfoort

De Sint-Joriskerk is tijdens de winteropenstelling geopend op:

  • Zaterdag 9 november 2019
  • Zaterdag 7 december 2019
  • Zaterdag 14 december 2019
  • Vrijdag 27 december 2019
  • Zaterdag 28 december 2019
  • Donderdag 2 januari 2020
  • Vrijdag 3 januari 2020
  • Zaterdag 4 januari 2020

Kosten: 1 euro, kinderen t/m 12 gratis

Naast de optie om zelf de kerk te bezichtigen binnen de openingstijden, kunt u ook met een rondleiding mee. Zie hiervoor de pagina bezichtigingen.